Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Gryf Nieruchomości

Icchoka Malmeda 15 lok. 15 Białystok

Mapa

789 092...

789 092 777

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

O nas

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomości. Naszych klientów przeprowadzamy przez cały proces sprzedaży lub kupna nieruchomości, tak aby przebiegł on sprawnie i bezpiecznie. Współpracujemy z gronem specjalistów takich jak doradca kredytowy, notariusz, fotograf oraz prawnicy, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę i porady od ekspertów. Chcesz sprzedać mieszkanie, dom lub działkę? Chętnie Ci w tym pomożemy! Poszukujesz nowego miejsca dla siebie i swojej rodziny, bądź chcesz zainwestować w nieruchomości? Zadzwoń, znajdziemy dla Ciebie nieruchomość idealną!

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

43

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Gryf Nieruchomości

Filtruj

799 000 zł147 m² 5 435,37 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej os. Bagnówka tylko 6 m do centrum Białegostoku. Segment 1: powierzchnia całkowita - 143 m , użytkowa...

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł247 m² 5 866,40 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Energooszczędny dom jednorodzinny w sąsiedztwie lasu Niewodnica Kościelna. Komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 247 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł630 m² 3 968,25 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:442 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy doskonała inwestycja! Cena do negocjacji. Atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 630 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 900 zł51,95 m² 10 392,69 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dużym ogródkiem 100 m w sąsiedztwie lasu Nowa inwestycja zielone pietrasze Stan deweloperski Możliwość wykończenia pod klucz zakup...

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł58,22 m² 16 489,18 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Kupujący nie płaci pcc - oszczędność 19 200 zł....

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,10 m² 9 978,77 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły, po termomodernizacji....

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na os. Piaski przy ul. Jerzego Waszyngtona. Na powierzchnię 46 m składa się: - korytarz, - garderoba, - oddzielna kuchnia, -...

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 48,0 m , zlokalizowany przy ul. Fiedorowicza, na osiedlu Wysoki Stoczek. Nieruchomość położona jest...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,50 m² 9 257,73 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w Wasilkowie przy ul. Żurawiej w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku. To idealna...

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł44,40 m² 10 202,70 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na spokojnym osiedlu Bacieczki. Idealna propozycja dla pary, singla lub...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł159,60 m² 4 949,87 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do wyboru zostały 3 segmenty w stanie deweloperskim. Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 159,60 m (użytkowej 122,60...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Harcerskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 190...

Szczegóły ogłoszenia

61,57 zł/m²64,97 m² 4 000 zł

Julia Krutul

Julia Krutul

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal biurowy 64,97 m | Centrum Białegostoku | Jurowiecka 22 | Miejsce postojowe w garażu podziemnym Do wynajęcia nowoczesny lokal...

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł4 005 m² 109,61 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna (w trakcie uzyskania wz) położona w miejscowości Krynice, gmina Dobrzyniewo Duże, w odległości około 18 km od...

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł122,52 m² 7 508,98 zł/m²

Monika Cylwik

Monika Cylwik

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Porosły. To idealna propozycja dla osób szukających...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł10 000 m² 100 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Krynice (gmina Dobrzyniewo Duże), zaledwie 18 km od centrum Białegostoku. Powierzchnia: 10 000...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 160 m w ścisłym centrum Białegostoku idealny pod gastronomię lub usługi. Lokalizacja: białystok ul. Warszawska. Opis nieruchomości:...

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

Iwona Kawałko

Iwona Kawałko

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki zlokalizowane są w miejscowości Łubniki (gm. Zabłudów) - tylko 12 km od centrum Białegostoku! Powierzchnia: - działka nr 1 - 1680 m -...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł82,46 m² 11 520,74 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowy apartament 82,5 m z prywatnym ogródkiem os. Dziesięciny. Jeśli zależy Ci na przestrzeni i wygodzie domu, a jednocześnie chcesz...

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł1 141 m² 1 269,94 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej części Nowego Miasta przy ul. Ścianka. Nieruchomość znajduje się na kameralnym...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

Julia Krutul

Julia Krutul

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją świetna lokalizacja, ul. Adama Mickiewicza. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

1 367 000 zł78,47 m² 17 420,67 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Powierzchnia 78,47 m . Rozkład: - korytarz - aneks...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł667 m² 224,89 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sokoły przy ul. Nowy Świat. Parametry: - powierzchnia 667 m, - wymiary 14 m x 46 m, -...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 064 m² 195,50 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Hryniewicze, tylko 1 km od granicy Białegosotku. Parametry: numery ewidencyjne: 65/3 oraz 66 Łączna powierzchnia: 3064...

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł61,20 m² 11 094,77 zł/m²

Monika Cylwik

Monika Cylwik

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 61,20 m na cenionym osiedlu Bojary w Białymstoku. Bradzo blisko centrum...

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł102,40 m² 6 435,55 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Białegostoku na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pogodnej. Lokal znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł4 706 m² 39,31 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko położone w miejscowości Zastocze, około 30 km od Białegostoku. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz miejsca...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,50 m² 55,38 zł/m²

Monika Cylwik

Monika Cylwik

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na os. Piasta przy ul. Chrobrego, na powierzchnię 32,5 m składa się: - aneks...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł997 m² 220,66 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 997 m , położona w miejscowości Podleńce, zaledwie 13 km od centrum Białegostoku. To idealna...

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł3 177 m² 626,38 zł/m²

Arkadiusz Roszkowski

Arkadiusz Roszkowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa Białystok, ul. Lodowa, os. Zawady To świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części miasta, w otoczeniu nowej...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58,20 m² 17 164,95 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Powierzchnia 58,20 m . Rozkład: - aneks kuchenny...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 558 m² 75,60 zł/m²

Iwona Kawałko

Iwona Kawałko

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Izbiszcze, w spokojnej i zielonej okolicy. Parametry działki: -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł199,43 m² 3 058,72 zł/m²

Monika Cylwik

Monika Cylwik

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferujemy dwa segmenty domu w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowane w Choroszczy w doskonałym punkcie...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,54 m² 11 852 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 50,54 m , położone w kamienicy w samym sercu miasta przy ul. Henryka Sienkiewicza....

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł170,92 m² 6 728,29 zł/m²

Iwona Kawałko

Iwona Kawałko

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 170,92 m , położony w prestiżowej i zielonej części Dojlid. Nieruchomość dla...

Szczegóły ogłoszenia

584 600 zł58,46 m² 10 000 zł/m²

Agnieszka Kotowicz

Agnieszka Kotowicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Nowe Miasto przy ul. Wiadukt. Mieszkanie o powierzchni 58,46 m , zlokalizowane na 2. piętrze...